כל המידע שתצטרכי במקום אחד!
טרנדים חמים
המומלצים היומיים שלנו
עקבי אחרינו

    

הכללים לבחירת מאמן כושר אישי

החלטתם שאתם רוצים להתחיל לעשות פעילות גופנית, בחנתם את האופציות העומדות לרשותכם והגעתם למסקנה שמאמן כושר אישי הוא מה שמתאים לכם. מצוין! היתרונות שבמאמן כושר אישי הם רבים והתוצאות ממהרות להגיע, ככה שקרוב לוודאי שלא תתחרטו. אבל בכל זאת, גם לאחר שהחלטתם שזה מה שאתם רוצים, וגם אם אתם בטוחים שזה מה שמתאים לכם ויעשה לכם טוב, עדיין יש מספר טעויות שאתם יכולים לעשות. איך בוחרים מאמן כושר אישי? איך יודעים מה לשאול, על מה להסתכל ומה לבחון? בדיוק בשביל זה ליקטנו עבורכם טיפים לבחירת מאמן כושר אישי

השכלה

ראשית, יש לבדוק האם למאמן הכושר שלכם יש את ההשכלה המתאימה והתעודות הרלוונטיות ממוסד מוכר. רבים יכולים לקרוא לעצמם "מאמן כושר אישי", אך לא לכולם יש את ההכשרה, דבר חשוב מאוד. בנוסף יש לבדוק כי למאמן יש ביטוח ותעודת עזרה ראשונה בתוקף. אנחנו לא רוצים לחשוב על פציעות, אבל חשוב לוודא שהשטח מוכן לכל מקרה שלא יבוא.

המלצות

כמו בהרבה דברים אחרים, גם בתחום הזה כדאי להגיע מהמלצה ממקור ראשון. חבר או חברה שאתם מכירים וסומכים עליהם זה כמובן הטוב ביותר, אבל גם אם אין לכם המלצות, אל תתביישו לבקש מהמאמן מספרי טלפון של לקוחות שלו, התקשרו אליהם ובקשו המלצה.

אל תמהרו

בחירת מאמן כושר אישי היא עבודה קשה. תסמכו על שיקול הדעת שלכם ועל ההיגיון שלכם, תעשו מחקר, בקשו המלצות והכינו שאלות. אל תרגישו מחויבים לאף אחד ובעיקר תיקחו את הזמן בקבלת ההחלטה עד שתהיו באמת בטוחים. עדיף להתמהמה עם הבחירה מאשר להתחיל עם מישהו שלא הייתם בטוחים לגביו ואז להתחרט.

התאמה

אתם הולכים לבלות עם מאמן הכושר שלכם הרבה מאוד זמן, אתם צריכים לסמוך עליו ולנסות אפילו ליהנות… כדאי שלפני שאתם מתחילים תוודאו שיש ביניכם התאמה, בין אם זה בכימיה ובין אם זה בסוג האימון. חשבו מה אתם מצפים ממנו ומהאימון שלו, אל תתביישו לשאול שאלות ולדחות את מי שלדעתם לא מדויק בשבילכם. אתם משלמים לו כסף, כדאי שתקבלו עבורו תמורה הולמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>